Shaaze Masáže - Václav Padruněk

Jednoduchý návod na trvalé štěstí zní Dělej co tě baví a buď prospěšný ostatním. A tak masíruju.

Masáž má obrovskou sílu. Umí rozplakat, rozpustit stará zranění, fyzická, psychická, emocionální. A někdy je možné prostřednictvím doteku cítit Boha. Nebo "jen" zbavit napětí a stresu. Uvolnit. Pomáhat. Léčit. Napravovat.

K masážím jsem se dostal díky ženám. Těšilo mne vytvářet bezpečný prostor, kde by mohly být samy sebou, uvolněné, opečovávané, milované, zranitelné, hýčkané. A jednoho dne mi došlo, že masáže a doteky jsou něco, čím mohu být prospěšný a co naplňuje moje srdce.  Cítím velkou vděčnost za to, že se spoustu věcí stalo právě tehdy kdy se měly stát a že  jsem se vydal touto cestou.

Věnuju se hloubkové fyzio masáži a thajské masáži (TM). TM je více kontaktní, používají se i lokty, chodidla, předloktí, kolena. Cílem je rozproudit energii v těle tak, aby tekla plynule a neomezeně a tělo se "opravilo" samo. TM je někdy nazývána jógou pro líné - klienty protahuji tak, aby s minimálním úsilím dosáhli na benefity jógových ásan, které by sami nezacvičili v takovém rozsahu.

Jsem milujícím otcem, rád běhám, chodím na dlouhé vzdálenosti,  rád vařím, sdílím, předávám, pomáhám, rád se učím nové věci. A moc rád se starám o to, aby se lidé v mé blízkosti cítili fajn.

Absolvované kurzy a výcvik

Hloubková FYZIO masáž
Hloubková FYZIO masáž pro těhotné
Thajská masáž - severní škola
Breussova metoda
Tříměsíční pobyt v théravádovém klášteře Wat Rampoeng v Thajsku