sdílet

Úvod do světa Rabbit Hall

Ach ty masáže! Pokud si myslíte, že masáže jsou jen o otírání zad a občasné šimrání po chodidlech, pak jste ještě nenavštívili Rabbit Hall. Abych vám otevřela dveře do světa nevšedních doteků, nechte se vzít na cestu plnou požitků a nových objevů.

Co je Rabbit Hall?

Rabbit Hall není obyčejný masážní salón, alemísto, kde vaše tělo zažívá symfonii smyslných doteků. Mají několik poboček po Praze - a každá má své kouzlo. Ať už si vyberete lokaci na Andělu, Vinohradské nebo v oblíbené Vršovicích, vždycky se můžete těšit na profesionální služby v tajuplném prostředí.

Proč si vybrat právě Rabbit Hall?

Kromě skvělé dostupnosti a širokého výběru masáží je velkým plusem diskrétnost. Osobně bych nechtěla, abych byla viděna, jak vcházím do erotického salónu, a přesně tuto diskrétnost u Rabbit Hall cením. A samozřejmě, když si můžete vybrat z mnoha krásných a profesionálních masérek, je to jako vstoupit do ráje!

Masáže, které vám nabízí

Představte si, že vstupujete do místnosti s příjemným světlem, poslechnete si uklidňující hudbu a jemná ruka masérky se pomalu dotýká vaší kůže. Rabbit Hall umí zajistit rozmanitý výběr masáží od těch klasických až po speciality jako BDSM masáž nebo Lesi-show masáž. Co vy na to?

Oblíbené masáže v Rabbit Hall

Každá masáž má něco do sebe, ale co mě zaujalo, je Pussycat masáž. Jsem docela otevřená novým zážitkům, takže samotná myšlenka, že mohu být partícipantem tak aktivně, mne vždycky lákala.

White Rabbit Vršovice a můj zážitek

Bylo to jednoho odpoledne, kdy jsem křižovala ulice Vršovic a neplánovaně jsem zakotvila na Vršovické 1462/66. Tato pobočka White Rabbit Vršovice mě mile překvapila svým vkusným interiérem a pěti užasnými masérkami, které mi byly k dispozici.

Body to body masáž

Já, vždy zvědavá na nové věci, jsem si zvolila Body to body masáž. Tantra a svědí vás záda? Tohle bude váš balzám na duši i tělo. Tato masáž je tak intimní, že máte pocit, jako byste se stali jedním s masérkou. A vám povím, to je zkušenost, která vás změní.

Proč je taková masáž speciální

Nejenže je pocit neuvěřitelně soptný a vzrušující, ale jako byste byli omyti vlnou absolutní relaxace. Kůže na kůži, dech na vašem těle a hudební akordy, které lichotí vašim uším, vytváří extrémní pocit pohody.

Vybrat si tu pravou masérku

Vybrat si masérku v Rabbit Hall je jako vybírat si bonbon v cukrárně – všechny vypadají tak lákavě, že byste nejraději ochutnali kařdý. Ale pak přijde ten okamžik, kdy jedna masérka vás upoutá víc než ostatní, a vy víte, že jste našli tu pravou.

Závěr

Ať už hledáte relax, nový druh podnětu pro vaše smysly nebo prostě jen chcete prožít něco, co vám zůstane v paměti, Rabbit Hall má vše. Přesvěčila jsem se na vlastní kůži, a musím říct, že to bylo něco, co stojí za to opakovat. Pro více informací a rezervace, mrkněte na jejich website.