Shaaze Masáže - Siraka Anna Veselá

Miluji lidské tělo. Od mala tančím a vystudovala jsem konzervatoř s tanečním oborem, takže k velmi intenzivní práci s tělem u mě byla přes pohyb. Tehdy jsem pochopila i důležitost relaxace a uvolnění celého těla. Každodenní fyzická, psychická i energetická zátěž nám může dát pěkně zabrat a tak tomu bylo i u mě. Začala jsem se tedy zajímat o tělo a přirozený pohyb, což mě zaválo různými směry až právě k masážím.

Po absolvování klasického matrixového kurzu jsem byla překvapená, že masáž je vyučována jako nějaká neosobní záležitost. Já musím ve všem vidět a cítit hloubku a lásku, takže jsem hledala dál. Tuto kvalitu jsem objevila právě v hloubkové fyzio masáži u Shaaze a jsem moc ráda, že mám tu čest s ní pracovat.

Už dlouho v sobě cítím potenciál léčivé energie, který se snažím rozvíjet a mám potřebu pomáhat lidem. Pracuji na sobě i v duchovní a energetické rovině. Byla jsem v ročním terapeutickém výcviku pomocí hlasu a pohybu, chodím na různé ezo a podobné semináře a našla jsem v tom svoje poselství. 

Absolvované kurzy a výcvik