Recenze

Jsme potěšeni, že vám můžeme představit zpětné vazby od našich klientů, které nás zahřály u srdceheart:

⭐⭐⭐⭐⭐ „DOKONALÁ PÉČE - Shaaze masáže miluju! Skvělé přátelské prostředí, všichni jsou k vám pozorní. Před i po masáži nezapomenou nabídnout vodu nebo kvalitní čaj, podle mě je to velmi důležité. Masáž si vybírám na hodinu a půl, relaxační a uvolňující. Pokaždé je přizpůsobena tak, aby uvolnila přetížená a ztuhlá místa s největší odborností a citlivostí. Navštěvuji je pravidelně už víc jak rok a mohu jen doporučit. Bytruna"

⭐⭐⭐⭐⭐ „Nejlepší masáž, na které jsem kdy byla! Už jsem byla po 3. a asi už nemám "odvahu" zkoušet další jiné masáže. Proklientským přístupem, skvělou a čistou atmosférou a dokonale odvedenými službami si mě získali. Klára" 

⭐⭐⭐⭐⭐ „Perfektně čistý naprosto profesionální salon kousek od metra, kde pracují lidé na svém místě. Bezvadná domluva." 

⭐⭐⭐⭐⭐ „Naprosto profesionální přístup, navíc lidský. Srdečné přivítání, všechny dotazy zodpovězeny a jako bonus několik užitečných rad." 

⭐⭐⭐⭐⭐ „Vše naprosto perfektní. Krásné místo. Příjemný personál. Profesionální přístup. Odcházím znovuzrozený." 

⭐⭐⭐⭐⭐ „Příjemné prostředí, krásná energie která na vás dýchne hned při vstupu a než se zavřou dveře veškerý stres dnešní doby jakoby odezní a zůstane za nimi... Masáž je výborná, uvolňující, doteky spolu s muzikou kdesi v dáli vás odnesou na jiné místo... Odcházím plná nadšení, uvolněná, lehká jako pírko, odblokovaná... Přístup personálu je vřelý a poklidný.... Krásné místo které musím jen a jen doporučit. Laura P." 

⭐⭐⭐⭐⭐ „Masér, který vnímá tělo a duševní rozpoložení… To je prostě únik z reality a dokonalý relax. Cena odpovídá kvalitě, určitě plánuji další návštěvu. Jiří"

Recenzí máme ještě daleko více. Můžete se na ně podívat: 

... a nebo prostě přijďte, vyzkoušejte nás a sami zakuste pocit naprostého uvolnění a svobody. heart

Masáže_Praha_9_Vysočany_Fyzioterapie_Rehalibitace_Terapie_Shaaze_masáže