Proč Shaaze?

PROSTOR - Člověku znalému energiím a duchovnímu světu řeknu, že náš prostor je vysokovibrační a ten hned ví co to znamená a kolik je s tím spojeno vědomé práce. Člověk tímto světem ještě nepolíbený do takového prostoru vejde a řekne si: Tý jo....tak tady je to fakt hustý, sem chci chodit! A já bych na vysvětlenou dodala, že založení prostoru předcházela vědomá vize místa, lidí i činů. Tato vize (představa) je každičký den zhmotňována do praxe všemi členy našeho týmu. Všichni společně o nás prostor pečujeme, čistíme ho, děláme zde činnosti pouze pro tento prostor určené. Víme a cítíme, co náš prostor potřebuje a děláme reálné kroky k tomu tyto potřeby realizovat... A prostor nám dává naši vědomou péči zpět . Formou bezpečí a příjemné práce s milými lidmi. Je zde nastartován přirozený koloběh dávání a braní

NAŠI MASÉŘI/TERAPEUTI - Pracují maximálně půlden s potřebným prostorem k odpočinku mezi klienty. Aby měli dostatečný prostor a finance k sebevzdělávání a k trávení času se svými rodinami, mají nadstandardní finanční ohodnocení a pracují omezený počet hodin v měsíci. Pravidelně 1x za 14 dní chodí každý masér na masáž ke svému kolegovi nebo kolegyni pro odpočinek, další vzdělávání či pro zpětnou vazbu.  

NAŠE SPOLEČENSTVÍ - Pravidelně se setkáváme pro naše vzdělávání, sebepoznávání, vymýšlení novych věcí v našem prostoru nebo pro zábavu .

NÁŠ STANDARD - Je HLOUBKOVÁ FYZIO MASÁŽ, kterou se každý z nás na začátku učí 6 týdnů a dále prochází měsícemi učení a zpětné vazby od ostatních, než se stane zcela samostatným v práci a rozhodování o práci s klientem.

NÁŠ PŘÍBĚH - je příběhem nevídaným, hlubokým a požehnaným. Od jeho začátku po jeho pokračování se rozvíjí společně s naší vizí. Věříme, že i vy do našeho příběhu patříte.

 

Co to znamená Shaaze?

 

Lidé se mě ptají: „Máte za muže Araba? Jste židovka? Je to jméno německého původu?“ A téměř všichni pochopili, že je to moje jméno. Tak jak to tedy bylo a je?

Jméno Shaaze (čti Šáze), je opravdu moje jméno. Ale neobyčejné jméno. Jsem to prostě JÁ. Když se mi před 6 lety zhroutil celý můj dosavadní život matky a manželky, jako domeček z karet, ocitla jsem se na totálním dně svého života. Bez peněz, bydlení a téměř i bez dětí. Ta živoucí energie a hluboká víra v dobro, kterou jsem měla od malinka v sobě, ale zůstala a bylo to také to jediné, na čem jsem mohla začít něco stavět. Začala jsem hledat svojí novou identitu, svůj nový život, začala jsem hledat SEBE. A jedna z mála věcí, kterou jsem si byla jistá bylo, již žádné kompromisy. Života v iluzi jsem strávila už 35 let, tak když všechno znova, tak v pravdě. Zcela a plně!


Měla jsem spoustu otázek….Na které jsem věřila, že existují odpovědi. Tak jsem se začala ptát. Jaké je moje opravdové životní poslání? Co je můj největší dar, který můžu předávat ostatním? Jak můžu být už ve svém životě konečně šťastná? V čem jsem jiná než ostatní? Jak se můžu mít ráda? Je způsob, jak sebe plně přijmout?...............


Již asi rok jsem jezdila za mojí nejoblíbenější šamankou, Karaimi, na jižní Moravu, kde jsem mé odpovědi hledala. Začala jsem tehdy velmi odvážnou a dobrodružnou cestu opravdovým životem. A přijala od Karaimi své jméno Duše. Ano, jméno Shaaze je jméno mojí Duše. Je to mé jediné a opravdové já, které také nese moje poslání, mé dary, vášně a vlohy v tomto životě. Holky kolem mě měly krásná jména, jemná, květinová a tak jsem se těšila, že moje nové jméno bude něco podobného. Když mě ho po pár desítkách minut společné práce Karaimi řekla, vyrazilo mě to zcela dech! Shaaze! Tak tohle jsem opravdu nečekala! Téměř jsem omdlela, jak to slovo se mnou zatřáslo a silně zarezonovalo a zbytek dne jsem již seminář proležela. Další dva měsíce jsem své jméno ani nedokázala vyslovit, ale přesně skrze tyhle moje reakce jsem věděla, že jsem na správné cestě.


Plné přijetí mého nového jména, které neslo a stále se tak děje, úplné rozkrytí všech mých životních iluzí trvalo 2,5 roku. Přes vysvětlování ostatním lidem, sobě i úřadům, jsem své jméno Duše mohla požívat i oficiálně v dokladech. Nepodařilo se mě ho do dokladů zapsat jako jméno, ale protože jsem již nepotřebovala po rozvodu příjmení svého manžela, podařilo se mě moje jméno Duše do dokladů zapsat jako moje příjmení. A ani jsem netušila, kolik krásných věcí tak započne. I cizí lidé na úřadech mi začali říkat mým nejmilovanějším jménem, paní Shaaze. I podepsané doklady na úřadech mě začaly dávat zcela nový smysl, když je jménem Duše podepisuji.


Zcela přesně a jasně vím, kdy svým jménem mohu něco podepsat nebo nemohu. Zcela mě s tím vede můj cit a intuice. Toto jméno je mým velkým ochráncem. Začala jsem také poznávat a prohlubovat moje dary, své poslání. Ze zdravotní sestřičky pracující v drsném systému, jehož škatulka mě začala být velmi malá, jsem se stala masérkou a učila se poznání z nejkrásnějších, poznání o lidském těle zcela napřímo a druhým člověkem a dle učebnic božích.


Ano, jedním z mých darů je smyslovost a smyslnost tedy vnímámí sebe, druhých a situací skrze své tělo, skrze dotek a skrze svůj cit. Po dvou letech jsem se musela osamostatnit i jako masérka, protože Shaaze snese škatulku pouze od Boha nebo Stvořitele…… do jiné se nevejdu. Šla jsem a vytvořila „Shaaze masáže“. A tak jsem začala poznávat, co dokážu jako Shaaze v byznisu a při vedení skupiny lidí. Jakmile jsem svůj salon nazvala mým jménem, tak okamžitě toto místo začalo žít vizi mojí Duše a stále se tak s mým neustávajícím údivem děje. Můj život už nikdy nebude nuda, protože Duše se vyvjí stále a má pro mě připravené další a další překvapení na každý den. Tak ať mě má Duše vede stále dál a dál.

Takže….Doufám, že se teď bude ptát ještě víc a bude vás můj život se jménem mojí Duše zajímat do podrobna! Ať vám můžu být světlem a navigací, inspirací v nepřehledných chvílích vašeho života.

Říkejte mi, prosím, prostě Shaaze.

S láskou Shaaze.

Shaaze_Shaaze_masáže_massages