Shaaze Masáže - Dana Slováková

Láska spolu s radostí jsou mé životní esence a před Láskou nikdo, kdo leží u mě na lehátku neunikne. A je jedno, jestli se jedná o hloubkové fyzio, nebo nebo něžnou relaxační masáž. Masáž je pro mě jako milování, kdy se před sebou otevírají dvě Duše a skrze dotek se léčí jak tělo fyzické, tak těla energetická.

Mnoho let jsem strávila jako poutník světem, vylaďovala se pro své poslání, sbírala zkušenosti, rozvíjela své dary, nebo se prostě jen radovala ze života-to já tuze ráda :) Duchovní cesta se stala životem a život duchovní cestou.

Velmi zlomový pro mě byl život v Indii, kde jsem strávila nějaký čas jako dobrovolník v jóga škole, udělala si učitelský výcvik a má vášeň pro dechová cvičení a mantry byla započata. Obojí je nedílnou součástí mého života a mantry nám samozřejmě budou hrát i při masáži :)

Během času v Indii, kam jsem se několikrát vrátila, jsem také absolvovala kurz tibetských masáží, Kundaliny jógy, učila se andělskému energetickému ĺečení a harmonizaci čaker. Poslední dobou ke mě začaly promlouvat kameny, které ráda zvu na pomoc při práci.

A to vše při masáži ráda propojuji do jednoho rituálu. Takže i když třeba zrovna budete prodýchávat bolest při úžasné hloubkové masáži, jak nás naučila Shaaze, tak na hrudníku vám skončí růženín, občas někde cinknu do tibetské mísy a odfouknu pryč uvolněné energie :)

Otvírám novou kapitolu života. Život v Česku, práce se Shaaze a vy ❤

Absolvované kurzy a výcvik